Speelschema WK 2018

Een compleet overzicht van alle kwalificatiewedstrijden voor het WK 2018. Programma en uitslagen.

Kwalificaties Groep A (NL)

Pos. Land GW DS Ptn
1 Frankrijk 4 +5 10
2 Nederland 4 +4 7
3 Zweden 4 +3 7
4 Bulgarije 4 -4 6
5 Wit-Rusland 4 -4 2
6 Luxemburg 4 -4 1
Wit-Rusland Frankrijk
0 - 0
Bulgarije Luxemburg
4 - 3
Zweden Nederland
1 - 1
Frankrijk Bulgarije
4 - 1
Luxemburg Zweden
0 - 1
Nederland Wit-Rusland
4 - 1
Wit-Rusland Luxemburg
1 - 1
Nederland Frankrijk
0 - 1
Zweden Bulgarije
3 - 0
Bulgarije Wit-Rusland
1 - 0
Luxemburg Nederland
1 - 3
Frankrijk Zweden
2 - 1
Zweden Wit-Rusland
25 maart 2017 - 18:00 uur
Bulgarije Nederland
25 maart 2017 - 20:45 uur
Luxemburg Frankrijk
25 maart 2017 - 20:45 uur
Wit-Rusland Bulgarije
9 juni 2017 - 20:45 uur
Nederland Luxemburg
9 juni 2017 - 20:45 uur KOOP TICKETS
Zweden Frankrijk
9 juni 2017 - 20:45 uur
Bulgarije Zweden
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Frankrijk Nederland
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Luxemburg Wit-Rusland
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Wit-Rusland Zweden
3 september 2017 - 18:00 uur
Nederland Bulgarije
3 september 2017 - 18:00 uur KOOP TICKETS
Frankrijk Luxemburg
3 september 2017 - 20:45 uur
Zweden Luxemburg
7 oktober 2017 - 18:00 uur
Wit-Rusland Nederland
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Bulgarije Frankrijk
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Frankrijk Wit-Rusland
10 oktober 2017 - 20:45 uur
Luxemburg Bulgarije
10 oktober 2017 - 20:45 uur
Nederland Zweden
10 oktober 2017 - 20:45 uur KOOP TICKETS

Kwalificaties Groep B

Pos. Land GW DS Ptn
1 Zwitserland 4 +6 12
2 Portugal 3 +10 6
3 Hongarije 4 +5 7
4 Faröer Eilanden 4 -6 4
5 Letland 3 -3 3
6 Andorra 4 -12 0
Andorra Letland
0 - 1
Faröer Eilanden Hongarije
0 - 0
Zwitserland Portugal
2 - 0
Hongarije Zwitserland
2 - 3
Letland Faröer Eilanden
0 - 2
Portugal Andorra
6 - 0
Andorra Zwitserland
1 -2
Faröer Eilanden Portugal
0 - 6
Letland Hongarije
0 - 2
Hongarije Andorra
4 - 0
Portugal Letland
4 - 1
Zwitserland Faröer Eilanden
2 - 0
Andorra Faröer Eilanden
25 maart 2017 - 18:00 uur
Zwitserland Letland
25 maart 2017 - 18:00 uur
Portugal Hongarije
25 maart 2017 - 20:45 uur
Andorra Hongarije
9 juni 2017 - 20:45 uur
Faröer Eilanden Zwitserland
9 juni 2017 - 20:45 uur
Letland Portugal
9 juni 2017 - 20:45 uur
Hongarije Letland
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Portugal Faröer Eilanden
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Zwitserland Andorra
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Faröer Eilanden Andorra
3 september 2017 - 18:00 uur
Hongarije Portugal
3 september 2017 - 20:45 uur
Letland Zwitserland
3 september 2017 - 20:45 uur
Faröer Eilanden Letland
7 oktober 2017 - 18:00 uur
Andorra Portugal
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Zwitserland Hongarije
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Hongarije Faröer Eilanden
10 oktober 2017 - 20:45 uur
Letland Andorra
10 oktober 2017 - 20:45 uur
Portugal Zwitserland
10 oktober 2017 - 20:45 uur

Kwalificaties Groep C

Pos. Land GW DS Ptn
1 Duitsland 4 +16 12
2 Noord-Ierland 4 +6 7
3 Azerbeidzjan 4 -2 7
4 Tsjechië 4 -2 5
5 Noorwegen 4 -2 3
6 San Marino 4 -16 0
San Marino Azerbeidzjan
0 - 1
Tsjechië Noord-Ierland
1 - 1
Noorwegen Duitsland
0 - 3
Azerbeidzjan Noorwegen
1 - 0
Duitsland Tsjechië
3 - 0
Noord-Ierland San Marino
4 - 0
Tsjechië Azerbeidzjan
0 - 0
Duitsland Noord-Ierland
2 - 0
Noorwegen San Marino
4 - 1
Tsjechië Noorwegen
2 - 1
Noord-Ierland Azerbeidzjan
4 - 0
San Marino Duitsland
0 - 8
Azerbeidzjan Duitsland
26 maart 2017 - 18:00 uur
San Marino Tsjechië
26 maart 2017 - 18:00 uur
Noord-Ierland Noorwegen
26 maart 2017 - 20:45 uur
Azerbeidzjan Noord-Ierland
10 juni 2017 - 18:00 uur
Duitsland San Marino
10 juni 2017 - 20:45 uur
Noorwegen Tsjechië
10 juni 2017 - 20:45 uur
Tsjechië Duitsland
1 september 2017 - 20:45 uur
Noorwegen Azerbeidzjan
1 september 2017 - 20:45 uur
San Marino Noord-Ierland
1 september 2017 - 20:45 uur
Azerbeidzjan San Marino
4 september 2017 - 18:00 uur
Duitsland Noorwegen
4 september 2017 - 20:45 uur
Noord-Ierland Tsjechië
4 september 2017 - 20:45 uur
Azerbeidzjan Tsjechië
5 oktober 2017 - 18:00 uur
Noord-Ierland Duitsland
5 oktober 2017 - 20:45 uur
San Marino Noorwegen
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Tsjechië San Marino
8 oktober 2017 - 20:45 uur
Duitsland Azerbeidzjan
8 oktober 2017 - 20:45 uur
Noorwegen Noord-Ierland
8 oktober 2017 - 20:45 uur

Kwalificaties Groep D

Pos. Land GW DS Ptn
1 Ierland 4 +4 10
2 Servië 4 +4 8
3 Wales 4 +4 6
4 Oostenrijk 4 -1 4
5 Georgië 4 -2 2
6 Moldavië 4 -9 1
Georgië Oostenrijk
1 - 2
Servië Ierland
2 -2
Wales Moldavië
4 - 0
Oostenrijk Wales
2 - 2
Moldavië Servië
0 - 3
Ierland Georgië
1 - 0
Wales Georgië
1 - 1
Moldavië Ierland
1 - 3
Servië Oostenrijk
3 - 2
Oostenrijk Ierland
0 - 1
Georgië Moldavië
1 -1
Wales Servië
1 - 1
Georgië Servië
24 maart 2017 - 18:00 uur
Oostenrijk Moldavië
24 maart 2017 - 20:45 uur
Ierland Wales
24 maart 2017 - 20:45 uur
Moldavië Georgië
11 juni 2017 - 18:00 uur
Ierland Oostenrijk
11 juni 2017 - 18:00 uur
Servië Wales
11 juni 2017 - 20:45 uur
Georgië Ierland
2 september 2017 - 18:00 uur
Servië Moldavië
2 september 2017 - 18:00 uur
Wales Oosterijk
4 september 2017 - 20:45 uur
Oostenrijk Georgië
5 september 2017 - 20:45 uur
Moldavië Wales
5 september 2017 - 20:45 uur
Ierland Servië
5 september 2017 - 20:45 uur
Georgië Wales
6 oktober 2017 - 18:00 uur
Oostenrijk Servië
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Ierland Moldavië
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Moldavië Oostenrijk
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Servië Georgië
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Wales Ierland
9 oktober 2017 - 20:45 uur

Kwalificaties Groep E

Pos. Land GW DS Ptn
1 Polen 4 +5 10
2 Montenegro 4 +5 7
3 Denemarken 4 +2 6
4 Roemenië 4 +2 5
5 Armenië 4 -6 3
6 Kazachstan 4 -8 2
Denemarken Armenië
1 - 0
Kazachstan Polen
2 -2
Roemenië Montenegro
1 - 1
Armenië Roemenië
0 - 5
Montenegro Kazachstan
5 - 0
Polen Denemarken
3 - 2
Kazachstan Roemenië
0 - 0
Denemarken Montenegro
0 - 1
Polene Armenië
2 - 1
Armenië Montenegro
3 - 2
Denemarken Kazachstan
4 - 1
Roemenië Polen
0 - 3
Armenië Kazachstan
26 maart 2017 - 20:45 uur
Montenegro Polen
26 maart 2017 - 20:45 uur
Roemenië Denemarken
26 maart 2017 - 20:45 uur
Kazachstan Denemarken
10 juni 2017 - 18:00 uur
Montenegro Armenië
10 juni 2017 - 20:45 uur
Polen Roemenië
10 juni 2017 - 20:45 uur
Kazachstan Montenegro
1 september 2017 - 18:00 uur
Denemarken Polen
1 september 2017 - 20:45 uur
Roemenië Armenië
1 september 2017 - 20:45 uur
Armenië Denemarken
4 september 2017 - 18:00 uur
Montenegro Roemenië
4 september 2017 - 20:45 uur
Polen Kazachstan
4 september 2017 - 20:45 uur
Armenië Polen
5 oktober 2017 - 18:00 uur
Montenegro Denemarken
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Roemenië Kazachstan
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Denemarken Roemenië
8 oktober 2017 - 18:00 uur
Kazachstan Armenië
8 oktober 2017 - 18:00 uur
Polen Montenegro
8 oktober 2017 - 18:00 uur

Kwalificaties Groep F

Pos. Land GW DS Ptn
1 Engeland 4 +6 10
2 Slovenië 4 +2 8
3 Slowakije 4 +5 6
4 Litouwen 4 -2 5
5 Schotland 4 -2 4
6 Malta 4 -9 0
Litouwen Slovenië
2 - 2
Slowakije Engeland
0 - 1
Malta Schotland
1 - 5
Engeland Malta
2 - 0
Schotland Litouwen
1 - 1
Slovenië Slowakije
1 - 0
Litouwen Malta
2 - 0
Slowakije Schotland
3 - 0
Slovenië Engeland
0 - 0
Engeland Schotland
3 - 0
Malta Slovenië
0 - 1
Slowakije Litouwen
4 - 0
Engeland Litouwen
26 maart 2017 - 18:00 uur
Malta Slowakije
26 maart 2017 - 20:45 uur
Schotland Slovenië
26 maart 2017 - 20:45 uur
Schotland Engeland
10 juni 2017 - 18:00 uur
Slovenië Malta
10 juni 2017 - 18:00 uur
Litouwen Slowakije
10 juni 2017 - 20:45 uur
Litouwen Schotland
1 september 2017 - 20:45 uur
Malta Engeland
1 september 2017 - 20:45 uur
Slowakije Slovenië
1 september 2017 - 20:45 uur
Engeland Slowakije
4 september 2017 - 20:45 uur
Schotland Malta
4 september 2017 - 20:45 uur
Slovenië Litouwen
4 september 2017 - 20:45 uur
Engeland Slovenië
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Malta Litouwen
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Schotland Slowakije
5 oktober 2017 - 20:45 uur
Litouwen Engeland
8 oktober 2017 - 18:00 uur
Slowakije Malta
8 oktober 2017 - 18:00 uur
Slovenië Schotland
8 oktober 2017 - 18:00 uur

Groep G

Pos. Land GW DS Ptn
1 Spanje 4 +14 10
2 Italië 4 +7 10
3 Israël 4 +3 9
4 Albanië 4 -2 6
5 Macedonië 4 -7 0
6 Liechtenstein 4 -15 0
Albanië Macedonië
2 - 1
Israel Italië
1 - 3
Spanje Liechtenstein
8 - 0
Macedonië Israel
1 - 2
Italië Spanje
1 - 1
Liechtenstein Albanië
0 - 2
Israel Liechtenstein
2 - 1
Albanië Spanje
0 - 2
Macedonië Italië
2 - 3
Albanië Israel
0 - 3
Liechtenstein Italië
0 - 4
Spanje Macedonië
4 - 0
Italië Albanië
24 maart 2017 - 20:45 uur
Liechtenstein Macedonië
24 maart 2017 - 20:45 uur
Spanje Israel
24 maart 2017 - 20:45 uur
Macedonië Spanje
11 juni 2017 - 20:45 uur
Israel Albanië
11 juni 2017 - 20:45 uur
Italië Liechtenstein
11 juni 2017 - 20:45 uur
Albanië Liechtenstein
2 september 2017 - 18:00 uur
Israel Macedonië
2 september 2017 - 20:45 uur
Spanje Italië
2 september 2017 - 20:45 uur
Macedonië Albanië
5 september 2017 - 20:45 uur
Italië Israel
5 september 2017 - 20:45 uur
Liechtenstein Spanje
5 september 2017 - 20:45 uur
Italië Macedonië
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Liechtenstein Israel
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Spanje Albanië
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Albanië Italië
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Macedonië Liechtenstein
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Israel Spanje
9 oktober 2017 - 20:45 uur

Kwalificaties Groep H (BE)

Pos. Land GW DS Ptn
1 België 3 +13 12
2 Griekenland 3 +7 10
3 Bosnië-Herzegovina 3 +3 7
4 Cyprus 4 -5 3
5 Estland 3 -3 3
6 Gibraltar 4 -15 0
Bosnië-Herzegovina Estland
5 - 0
Cyprus België
0 - 3
Gibraltar Griekenland
1 - 4
België Bosnië-Herzegovina
4 - 0
Estland Gibraltar
4 - 0
Griekenland Cyprus
2 - 0
Bosnië-Herzegovina Cyprus
2 - 0
Gibraltar België
0 - 6
Estland Griekenland
0 - 2
Cyprus Gibraltar
3 - 1
België Estland
8 - 1
Griekenland Bosnië-Herzegovina
1 - 2
Bosnië-Herzegovina Gibraltar
25 maart 2017 - 18:00 uur
Cyprus Estland
25 maart 2017 - 18:00 uur
België Griekenland
25 maart 2017 - 20:45 uur
Gibraltar Cyprus
9 juni 2017 - 20:45 uur
Bosnië-Herzegovina Griekenland
9 juni 2017 - 20:45 uur
Estland België
9 juni 2017 - 20:45 uur
Cyprus Bosnië-Herzegovina
31 augustus 2017 - 20:45 uur
België Gibraltar
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Griekenland Estland
31 augustus 2017 - 20:45 uur
Estland Cyprus
3 september 2017 - 18:00 uur
Gibraltar Bosnië-Herzegovina
3 september 2017 - 20:45 uur
Griekenland België
3 september 2017 - 20:45 uur
Bosnië-Herzegovina België
7 oktober 2017 - 18:00 uur
Gibraltar Estland
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Cyprus Griekenland
7 oktober 2017 - 20:45 uur
Griekenland Gibraltar
10 oktober 2017 - 20:45 uur
België Cyprus
10 oktober 2017 - 20:45 uur
Estland Bosnië-Herzegovina
10 oktober 2017 - 20:45 uur

Kwalificaties Groep I

Pos. Land GW DS Ptn
1 Kroatië 4 +9 10
2 Oekraïne 4 +4 8
3 IJsland 4 +1 7
4 Turkije 4 0 5
5 Finland 4 -3 1
6 Kosovo 4 -11 1
Kroatië Turkije
1 - 1
Finland Kosovo
1 - 1
Oekraïne IJsland
1 - 1
Kosovo Kroatië
0 - 6
IJsland Finland
3 - 2
Turkije Oekraïne
2 - 2
Oekraïne Kosovo
3 - 0
Finland Kroatië
0 - 1
IJsland Turkije
2 - 0
Kroatië IJsland
2 - 0
Turkije Kosovo
2 - 0
Oekraïne Finland
1 - 0
Kosovo IJsland
24 maart 2017 - 18:00 uur
Kroatië Oekraïne
24 maart 2017 - 20:45 uur
Turkije Finland
24 maart 2017 - 20:45 uur
Finland Oekraïne
11 juni 2017 - 18:00 uur
Kosovo Turkije
11 juni 2017 - 20:45 uur
IJsland Kroatië
11 juni 2017 - 20:45 uur
Finland IJsland
2 september 2017 - 18:00 uur
Oekraïne Turkije
2 september 2017 - 20:45 uur
Kroatië Kosovo
2 september 2017 - 20:45 uur
Kosovo Finland
5 september 2017 - 20:45 uur
IJsland Oekraïne
5 september 2017 - 20:45 uur
Turkije Kroatië
5 september 2017 - 20:45 uur
Kosovo Oekraïne
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Kroatië Finland
6 oktober 2017 - 20:45 uur
Turkije IJsland
6 oktober 2017 - 20:45 uur
IJsland Kosovo
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Finland Turkije
9 oktober 2017 - 20:45 uur
Oekraïne Kroatië
9 oktober 2017 - 20:45 uur