Speelschema WK 2018

Een compleet overzicht van alle kwalificatiewedstrijden voor het WK 2018. Programma en uitslagen.

Kwalificaties Groep A (NL)

Pos. Land GW DS Ptn
1 Frankrijk 10 +12 20
2 Zweden 10 +17 19
3 Nederland 10 +9 16
4 Bulgarije 10 -5 12
5 Luxemburg 10 -18 6
6 Wit-Rusland 10 -15 5
Wit-Rusland Frankrijk
0 - 0
Bulgarije Luxemburg
4 - 3
Zweden Nederland
1 - 1
Frankrijk Bulgarije
4 - 1
Luxemburg Zweden
0 - 1
Nederland Wit-Rusland
4 - 1
Wit-Rusland Luxemburg
1 - 1
Nederland Frankrijk
0 - 1
Zweden Bulgarije
3 - 0
Bulgarije Wit-Rusland
1 - 0
Luxemburg Nederland
1 - 3
Frankrijk Zweden
2 - 1
Zweden Wit-Rusland
4 - 0
Bulgarije Nederland
2 - 0
Luxemburg Frankrijk
1 - 3
Wit-Rusland Bulgarije
2 - 1
Nederland Luxemburg
5 - 0
Zweden Frankrijk
2 - 1
Bulgarije Zweden
3 - 2
Frankrijk Nederland
4 - 0
Luxemburg Wit-Rusland
1 - 0
Wit-Rusland Zweden
0 - 4
Nederland Bulgarije
3 - 1
Frankrijk Luxemburg
0 - 0
Zweden Luxemburg
8 - 0
Wit-Rusland Nederland
1 - 3
Bulgarije Frankrijk
0 - 1
Frankrijk Wit-Rusland
2 - 1
Luxemburg Bulgarije
1 - 1
Nederland Zweden
2 - 0

Kwalificaties Groep B

Pos. Land GW DS Ptn
1 Portugal 10 +28 27
2 Zwitserland 10 +18 27
3 Hongarije 10 0 13
4 Faröer Eilanden 10 -12 9
5 Letland 10 -11 7
6 Andorra 10 -21 4
Andorra Letland
0 - 1
Faröer Eilanden Hongarije
0 - 0
Zwitserland Portugal
2 - 0
Hongarije Zwitserland
2 - 3
Letland Faröer Eilanden
0 - 2
Portugal Andorra
6 - 0
Andorra Zwitserland
1 -2
Faröer Eilanden Portugal
0 - 6
Letland Hongarije
0 - 2
Hongarije Andorra
4 - 0
Portugal Letland
4 - 1
Zwitserland Faröer Eilanden
2 - 0
Andorra Faröer Eilanden
0 - 0
Zwitserland Letland
1 - 0
Portugal Hongarije
3 - 0
Andorra Hongarije
1 - 0
Faröer Eilanden Zwitserland
0 - 2
Letland Portugal
0 - 3
Hongarije Letland
3 - 1
Portugal Faröer Eilanden
5 - 1
Zwitserland Andorra
3 - 0
Faröer Eilanden Andorra
1 - 0
Hongarije Portugal
0 - 1
Letland Zwitserland
0 - 3
Faröer Eilanden Letland
0 - 0
Andorra Portugal
0 -2
Zwitserland Hongarije
5 - 2
Hongarije Faröer Eilanden
1 - 0
Letland Andorra
4 - 0
Portugal Zwitserland
2 - 0

Kwalificaties Groep C

Pos. Land GW DS Ptn
1 Duitsland 10 +39 30
2 Noord-Ierland 10 +11 19
3 Tsjechië 10 +7 15
4 Noorwegen 10 +1 13
5 Azerbeidzjan 10 -9 10
6 San Marino 10 -49 0
San Marino Azerbeidzjan
0 - 1
Tsjechië Noord-Ierland
1 - 1
Noorwegen Duitsland
0 - 3
Azerbeidzjan Noorwegen
1 - 0
Duitsland Tsjechië
3 - 0
Noord-Ierland San Marino
4 - 0
Tsjechië Azerbeidzjan
0 - 0
Duitsland Noord-Ierland
2 - 0
Noorwegen San Marino
4 - 1
Tsjechië Noorwegen
2 - 1
Noord-Ierland Azerbeidzjan
4 - 0
San Marino Duitsland
0 - 8
Azerbeidzjan Duitsland
1 - 4
San Marino Tsjechië
0 - 6
Noord-Ierland Noorwegen
2 - 0
Azerbeidzjan Noord-Ierland
0 - 1
Duitsland San Marino
7 - 0
Noorwegen Tsjechië
1 - 1
Tsjechië Duitsland
1 - 2
Noorwegen Azerbeidzjan
2 - 0
San Marino Noord-Ierland
0 - 3
Azerbeidzjan San Marino
5 - 1
Duitsland Noorwegen
6 - 0
Noord-Ierland Tsjechië
2 - 0
Azerbeidzjan Tsjechië
1 - 2
Noord-Ierland Duitsland
1 - 3
San Marino Noorwegen
0 - 8
Tsjechië San Marino
5 - 0
Duitsland Azerbeidzjan
5 - 1
Noorwegen Noord-Ierland
1 - 0

Kwalificaties Groep D

Pos. Land GW DS Ptn
1 Servië 10 +10 21
2 Ierland 10 +6 19
3 Wales 10 +7 17
4 Oostenrijk 10 +2 15
5 Georgië 10 -6 5
6 Moldavië 10 -19 2
Georgië Oostenrijk
1 - 2
Servië Ierland
2 -2
Wales Moldavië
4 - 0
Oostenrijk Wales
2 - 2
Moldavië Servië
0 - 3
Ierland Georgië
1 - 0
Wales Georgië
1 - 1
Moldavië Ierland
1 - 3
Servië Oostenrijk
3 - 2
Oostenrijk Ierland
0 - 1
Georgië Moldavië
1 -1
Wales Servië
1 - 1
Georgië Servië
1 - 3
Oostenrijk Moldavië
2 - 0
Ierland Wales
0 - 0
Moldavië Georgië
2 - 2
Ierland Oostenrijk
1 - 1
Servië Wales
1 - 1
Georgië Ierland
1 - 1
Servië Moldavië
3 - 0
Wales Oosterijk
1 - 0
Oostenrijk Georgië
1 - 1
Moldavië Wales
0 - 2
Ierland Servië
0 - 1
Georgië Wales
0 - 1
Oostenrijk Servië
3 -2
Ierland Moldavië
2 - 0
Moldavië Oostenrijk
0 - 1
Servië Georgië
1 - 0
Wales Ierland
0 - 1

Kwalificaties Groep E

Pos. Land GW DS Ptn
1 Polen 10 +14 25
2 Denemarken 10 +12 20
3 Montenegro 10 +8 16
4 Roemenië 10 +2 13
5 Armenië 10 -16 7
6 Kazachstan 10 -20 3
Denemarken Armenië
1 - 0
Kazachstan Polen
2 - 2
Roemenië Montenegro
1 - 1
Armenië Roemenië
0 - 5
Montenegro Kazachstan
5 - 0
Polen Denemarken
3 - 2
Kazachstan Roemenië
0 - 0
Denemarken Montenegro
0 - 1
Polene Armenië
2 - 1
Armenië Montenegro
3 - 2
Denemarken Kazachstan
4 - 1
Roemenië Polen
0 - 3
Armenië Kazachstan
2 - 0
Montenegro Polen
1 - 2
Roemenië Denemarken
0 - 0
Kazachstan Denemarken
1 - 3
Montenegro Armenië
4 - 1
Polen Roemenië
3 - 1
Kazachstan Montenegro
0 - 3
Denemarken Polen
4 - 0
Roemenië Armenië
1 - 0
Armenië Denemarken
1 - 4
Montenegro Roemenië
1 - 0
Polen Kazachstan
3 - 0
Armenië Polen
1 - 6
Montenegro Denemarken
0 - 1
Roemenië Kazachstan
3 - 1
Denemarken Roemenië
1 - 1
Kazachstan Armenië
1 - 1br />
Polen Montenegro
4 - 2

Kwalificaties Groep F

Pos. Land GW DS Ptn
1 Engeland 10 +15 26
2 Slowakije 10 +10 18
3 Schotland 10 +5 18
4 Slovenië 10 +5 15
5 Litouwen 10 -13 6
6 Malta 10 -22 1
Litouwen Slovenië
2 - 2
Slowakije Engeland
0 - 1
Malta Schotland
1 - 5
Engeland Malta
2 - 0
Schotland Litouwen
1 - 1
Slovenië Slowakije
1 - 0
Litouwen Malta
2 - 0
Slowakije Schotland
3 - 0
Slovenië Engeland
0 - 0
Engeland Schotland
3 - 0
Malta Slovenië
0 - 1
Slowakije Litouwen
4 - 0
Engeland Litouwen
2 - 0
Malta Slowakije
1 - 3
Schotland Slovenië
1 - 0
Schotland Engeland
2 - 2
Slovenië Malta
2 - 0
Litouwen Slowakije
1 - 2
Litouwen Schotland
0 - 3
Malta Engeland
0 - 4
Slowakije Slovenië
1 - 0
Engeland Slowakije
2 - 1
Schotland Malta
2 - 0
Slovenië Litouwen
4 - 0
Engeland Slovenië
1 - 0
Malta Litouwen
1 - 1
Schotland Slowakije
1 - 0
Litouwen Engeland
0 -1
Slowakije Malta
3 - 0
Slovenië Schotland
2 - 2

Kwalificaties Groep G

Pos. Land GW DS Ptn
1 Spanje 10 +33 28
2 Italië 10 +13 23
3 Albanië 10 -3 13
4 Israël 10 -5 12
5 Macedonië 10 0 11
6 Liechtenstein 10 -38 0
Albanië Macedonië
2 - 1
Israel Italië
1 - 3
Spanje Liechtenstein
8 - 0
Macedonië Israel
1 - 2
Italië Spanje
1 - 1
Liechtenstein Albanië
0 - 2
Israel Liechtenstein
2 - 1
Albanië Spanje
0 - 2
Macedonië Italië
2 - 3
Albanië Israel
0 - 3
Liechtenstein Italië
0 - 4
Spanje Macedonië
4 - 0
Italië Albanië
2 - 0
Liechtenstein Macedonië
0 - 3
Spanje Israel
4 - 1
Macedonië Spanje
1 - 2
Israel Albanië
0 - 3
Italië Liechtenstein
5 - 0
Albanië Liechtenstein
2 - 0
Israel Macedonië
0 - 1
Spanje Italië
3 - 0
Macedonië Albanië
1 - 1
Italië Israel
1 - 0
Liechtenstein Spanje
0 - 8
Italië Macedonië
1 - 1
Liechtenstein Israel
0 - 1
Spanje Albanië
3 - 0
Albanië Italië
0 - 1
Macedonië Liechtenstein
4 - 0
Israel Spanje
0 - 1

Kwalificaties Groep H (BE)

Pos. Land GW DS Ptn
1 België 10 +37 28
2 Griekenland 10 +11 19
3 Bosnië-Herzegovina 10 +11 17
4 Estland 10 -6 11
5 Cyprus 10 -9 10
6 Gibraltar 10 -44 0
Bosnië-Herzegovina Estland
5 - 0
Cyprus België
0 - 3
Gibraltar Griekenland
1 - 4
België Bosnië-Herzegovina
4 - 0
Estland Gibraltar
4 - 0
Griekenland Cyprus
2 - 0
Bosnië-Herzegovina Cyprus
2 - 0
Gibraltar België
0 - 6
Estland Griekenland
0 - 2
Cyprus Gibraltar
3 - 1
België Estland
8 - 1
Griekenland Bosnië-Herzegovina
1 - 2
Bosnië-Herzegovina Gibraltar
5 - 0
Cyprus Estland
0 - 0
België Griekenland
1 - 1
Gibraltar Cyprus
1 - 2
Bosnië-Herzegovina Griekenland
0 - 0
Estland België
0 - 2
Cyprus Bosnië-Herzegovina
3 - 2
België Gibraltar
9 - 0
Griekenland Estland
0 - 0
Estland Cyprus
1 - 0
Gibraltar Bosnië-Herzegovina
0 - 4
Griekenland België
1 - 2
Bosnië-Herzegovina België
3 - 4
Gibraltar Estland
0 - 6
Cyprus Griekenland
1 - 2
Griekenland Gibraltar
4 - 0
België Cyprus
4 - 0
Estland Bosnië-Herzegovina
1 - 2

Kwalificaties Groep I

Pos. Land GW DS Ptn
1 IJsland 10 +9 22
2 Kroatië 10 +11 20
3 Oekraïne 10 +4 17
3 Turkije 10 +1 15
5 Finland 10 -4 9
6 Kosovo 10 -21 1
Kroatië Turkije
1 - 1
Finland Kosovo
1 - 1
Oekraïne IJsland
1 - 1
Kosovo Kroatië
0 - 6
IJsland Finland
3 - 2
Turkije Oekraïne
2 - 2
Oekraïne Kosovo
3 - 0
Finland Kroatië
0 - 1
IJsland Turkije
2 - 0
Kroatië IJsland
2 - 0
Turkije Kosovo
2 - 0
Oekraïne Finland
1 - 0
Kosovo IJsland
1 - 2
Kroatië Oekraïne
1 - 0
Turkije Finland
2 - 0
Finland Oekraïne
1 - 2
Kosovo Turkije
1 - 4
IJsland Kroatië
1 - 0
Finland IJsland
1 - 0
Oekraïne Turkije
2 - 0
Kroatië Kosovo
1 - 0
Kosovo Finland
0 - 1
IJsland Oekraïne
2 - 0
Turkije Kroatië
1 - 0
Kosovo Oekraïne
0 - 2
Kroatië Finland
1 - 1
Turkije IJsland
0 - 3
IJsland Kosovo
2 - 0
Finland Turkije
2 - 2
Oekraïne Kroatië
0 - 2